POŻEGNANIE LATA - szkołaczernica

POŻEGNANIE LATA

W środę 14 września 2016 roku w naszej szkole odbyło się  „Pożegnanie lata”. Ten wyjątkowy dzień został przygotowany dla uczniów przez Radę Pedagogiczną i Radę Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się życzeniami od Pani Dyrektor i prośbą o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Od początku zabawy dzieci miały możliwość skorzystania z wielu atrakcji . Najmłodsi skakali i bawili się na dmuchanym torze przeszkód, a dla starszych przyjechała wielka dmuchana zjeżdżalnia. Podczas imprezy, na której wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział również w biegach przełajowych przygotowanych przez Pana Janusza Janura. Zabawy z chustą oraz malowanie twarzy wzbudziły wielki entuzjazm. Rada Rodziców przygotowała pyszny poczęstunek dla dzieci, w którym każdy znalazł coś dobrego dla siebie. Uczniowie naszej szkoły pokazali, jak wspaniale potrafią się wspólnie bawić.