CORAZ MNIEJ ŚMIECI - szkołaczernica

CORAZ MNIEJ ŚMIECI

„Coraz mniej śmieci – segregują dorośli i dzieci”

Miło nam poinformować, iż jury konkursu plastycznego „Coraz mniej śmieci – segregują dorośli i dzieci” realizowanego w ramach programu „Edukacja ekologiczna Związku Gmin Karkonoskich – Czyste Karkonosze” zakończyło ocenę nadesłanych prac. Na konkurs wpłynęło 460 prac z 33 placówek oświatowych z terenu 9 gmin Powiatu Jeleniogórskiego. Jury konkursowe przez 2 tygodnie wnikliwie dokonywało oceny wszystkich nadesłanych prac w pięciu kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność wykonania, pomysłowość i technikę. Spośród wielu przepięknych i kolorowych prac, jury ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, zdecydowało o zakwalifikowaniu do wystawy finałowej 261 prac.

Miło nam poinformować, iż prace uczniów:

1.            Marcelina Salwa
2.            Alicja Różańska
3.            Samanta Szłapa
4.            Weronika Matuszak
5.            Piotr Krzysiak–Piecuch
6.            Maks Loison
7.            Amelia Zielińska

znalazły się wśród wyłonionych do wystawy finałowej, co wiąże się z udziałem w uroczystym festynie. W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wyżej wymienionych uczniów wraz z opiekunami do Pałacu w Bukowcu 6 czerwca 2017 roku na godz. 9.00