BAL KARNAWAŁOWY 2017 - szkołaczernica

BAL KARNAWAŁOWY 2017

Dnia 7.02.2017 r. o godzinie 10:30 w naszej szkole odbył się „ Koci Bal Karnawałowy”, w którym udział wzięli uczniowie wszystkich klas. Pomysłowość uczestników przejawiła się w starannie dobranych i fantazyjnych przebraniach za koty i kotki. W doskonałych nastrojach, uczniowie pląsali w rytm karnawałowych hitów, a od zabawy oderwać ich mógł jedynie słodki poczęstunek, ufundowany przez Radę Rodziców. Koci Bal obfitował w szereg konkursów i zabaw – zawody picia mleczka z miseczki, taniec kotków na gazecie, rozplątywanie liny w rytm muzyki, wygryzanie kociej głowy z wafla, taniec wokół krzesełek oraz wybory najciekawszego kociego przebrania. Chętni uczestnicy konkursu prezentowali się dumnie przed jury, w skład którego weszli nauczyciele – Joanna Świdzińska, Artur Breczko oraz Dorota Gudakowska, którzy za najciekawszego kotka uznali Zuzię, uczennicę klasy III. Wyróżnienie w postaci dyplomu, dla „Najlepszego Tancerza Balu”, otrzymał Robert Szabliński z klasy III. Uczniowie wykonali swoje ulubione tańce – macarenę oraz gangnam style, które na stałe wpisały się w program zabawy w naszej szkole i zgodnie twierdzą, iż nie mogą doczekać się kolejnej.

Sporządziła
Patrycja Ostapczuk